Historia Automobilklubu Polskiego jest bardzo bogata. Organizacja ta cieszy się wielką tradycją i długimi dziejami, w czasie których nieustannie działał na rzecz promocji motoryzacji w Polsce i polepszania bezpieczeństwa na polskich drogach. Również dzisiaj Klub prowadzi ożywioną działalność, na różne sposoby starając się docierać do polskich kierowców i realizować swoją misję.

Zawsze chętnie współpracuje chociażby z osobami czy organizacjami, które również chcą poszerzać wiedzę na temat jazdy samochodem. W ofercie Klubu znajdują się na przykład sale szkoleniowe w Warszawie. Sale znajdują się w siedzibie Klubu. Zapewniają doskonałe warunki do przeprowadzenia różnych szkoleń czy wykładów. Użytkownicy znajdą w nich profesjonalne wyposażenie, łącznie z nagłośnieniem i sprzętem multimedialnym. Klienci wynajmujący sale mogą również skorzystać z usług cateringowych. Sama oferta jest bardzo szeroka i zawiera kilka sal o różnej pojemności. Jest to bez wątpienia jedno z najlepszych w Warszawie miejsc na przeprowadzanie szkoleń!