Aby móc prowadzić samochód, trzeba zdobyć prawo jazdy. Przystąpienie do egzaminu możliwe jest dopiero po ukończeniu kursu. Szkoła prawa jazdy AutomobilKlub Polski to doskonały wybór dla wszystkich, którzy taki kurs chcą ukończyć w Warszawie.

Szkoła nie bez powodu uznawana jest za jedną z lepszych w całym kraju. Zatrudnia wyłącznie doświadczonych instruktorów, którzy uprawnienia do prowadzenia pojazdów posiadają od wielu lat. Tym, co ich wyróżnia jest nie tylko szeroka wiedza teoretyczna i doskonałe umiejętności praktyczne w zakresie prowadzenia samochodu, ale również niezwykłe podejście do kursantów. Dbają oni o to, aby atmosfera podczas szkolenia była naprawdę dobra. Kursanci nie muszą obawiać się głupich żartów czy krzyków, jak ma to miejsce w niektórych szkołach. Instruktorzy tej szkoły to spokój, empatia i doskonałe umiejętności pedagogiczne. Wszystko to sprawia, że ci, którzy ukończyli kurs na prawo jazdy właśnie w tej szkole są później doskonałymi kierowcami, a zdanie egzaminu nie stanowi dla nich większego problemu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców AutomobilKlub Polski

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Oferujemy zajęcia na płycie poślizgowej i symulator dachowania. Posiadamy także uprawnienia do doskonalenia techniki jazdy w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Sprawdźcie szczegóły – www.automobilklubpolski.pl.