Prawo jazdy kat b to najbardziej popularne prawo jazdy, które posiadają osoby w bardzo różnym wieku i różnej płci. Daje uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych. Aby jednak takie prawo jazdy uzyskać, niezbędne jest ukończenie stosownego kursu, a także zdanie właściwego egzaminu.

Ci, którzy kurs na prawo jazdy kat b planują w Warszawie mogą postawić na szkołę nauki jazdy, której własnością jest AutomobilKlub Polski.

Szkoła nauki jazdy, której własnością jest AutomobilKlub Polski to szkoła, która gwarantuje naprawdę wysoki poziom kształcenia przyszłych kierowców. Wszystkie zajęcia – zarówno teoretyczne, jak i praktyczne – prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Posiadają oni nie tylko dużą wiedzę w zakresie przepisów ruchu drogowego i umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie, ale cechuje ich także niezwykłe podejście do kursantów. Zajęcia zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze, co przyczynia się do uzyskiwania lepszych efektów.