Jeśli chodzi o kursy na prawo jazdy, istnieją tutaj dwie podstawowe filozofie. Pierwsza mówi o przygotowaniu do egzaminu na prawo jazdy i na tym się skupia wyłącznie. Druga kładzie niewielki nacisk na same egzaminy, a jej priorytetem jest zawsze nauczenie kandydata na kierowcę odpowiedniego zachowywania się na drodze. Warto oczywiście wybrać tę drugą opcję.

Kierowcami będziemy już zawsze

Kierowca to tytuł, z którego każdy z nas może być dumny. Szkoła prawa jazdy Automobilklub Polski przygotowuje kierowców właśnie w taki sposób, by byli z siebie dumni. Nie zależy jej na samym egzaminie, ponieważ dla dobrego kierowcy nie jest on nawet najmniejszym wyzwaniem. Prawdziwe wyzwania pojawiają sie dopiero na drodze i trzeba być do nich odpowiednio przygotowanym, bo w przeciwnym razie pojawią się prawdziwe kłopoty. Każda osoba, która zdecyduje się właśnie na takie podejście do nauki jazdy, może być pewna, że będzie lepszym kierowcą, a nie powinno mieć to też negatywnego odbicia na wyniku egzaminu.