Warszawa nie cieszy się dobrą opinia wśród kierowców. Ci, którzy pojawiają się w stolicy jedynie od czasu do czasu zwykle nie czują się najlepiej na tutejszych ulicach. Czy jednak oznacza to, że szkoła prawa jazdy w Warszawie nie jest najlepszym miejscem dla osób, które chcą opanować sztukę jazdy samochodem? Wbrew powszechnej opinii, nie jest to prawda.

Pierwsze spotkanie z warszawskimi ulicami zwykle nie należy do najprzyjemniejszych. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że bez względu na porę dnia panuje tam spory ruch. Instruktorzy zatrudnieni przez Automobilklub Polski zwracają jednak uwagę na to, że największym wyzwaniem nie jest wcale sama jazda, ale przełamanie strachu. W obliczu zatłoczonych ulic rodzi się pytanie o to, czy kierowca jest w ogóle w stanie poruszać się nie stanowiąc zagrożenia dla innych i dla siebie. Towarzyszy ono zarówno uczniom szkół jazdy, jak i doświadczonym kierowcom z innych części kraju. Na szczęście, wiara we własne możliwości szybko uświadamia, że obawy nie miały uzasadnienia i pozwala na śmianie się z nich.

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D – www.automobilklubpolski.pl. Jesteśmy szkołą  z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy.